Wyśmienite śniadania

WYŚMIENITE ŚNIADANIA W HOTELU OTTAVIANO

Idealny Początek Dnia

Niezapomniane Poranki w Hotelu Ottaviano

Każdy dzień w Hotelu Ottaviano zaczyna się od wyjątkowego śniadania, które na długo pozostanie w pamięci naszych gości. Nasze śniadania serwujemy w formie bufetu szwedzkiego oraz a la carte, aby każdy znalazł coś idealnego dla siebie.

BUFET ŚNIADANIOWY

Bogactwo Smaków i Aromatów

Nasze śniadania bufetowe dostępne są codziennie od godziny 7:30 do 10:30. Szeroki wybór potraw sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz:

A'LA CARTE

Śniadanie A'la Carte - Indywidualne Smaki

W przypadku mniejszej ilości gości, w godzinach od 7:00 do 10:00 proponujemy wyśmienite śniadania a la carte. Do wyboru kilkanaście różnych zestawów śniadaniowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Prezentujemy kartę menu na śniadania, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla Wymagających Gości

W trosce o naszych gości oferujemy również produkty bezglutenowe oraz specjalne potrawy dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Wystarczy poinformować nas o swoich preferencjach, a my zadbamy o resztę.

RESTAURACJA OTTAVIANO

Zapraszamy Wszystkich Gości

Na nasze pyszne śniadania zapraszamy nie tylko gości hotelowych, ale także osoby spoza hotelu. Cena śniadania to 60,00 PLN za osobę. To idealna okazja, by rozpocząć dzień w wyjątkowy sposób, delektując się bogatym wyborem smakołyków.